Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 me super cimim, Riverside Residence.

Rruga e Kavajës
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 me super cimim, Riverside Residence.

Rruga e Kavajës

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 122
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40930
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 1+1, 2+1 me super cmim, tek Riverside Residence.

Apartamenti 1+1 diponon siperfaqe totale 84.01 m2 , siperfaqe neto 68.5 m2 dhe siperfaqe te perbashket 15.5 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 6.

Apartamentet 2+1 disponojne  siperfaqe totale 122.15,  siperfaqe neto 99.6 m2 dhe siperfaqe te perbashket 22.5 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Ndodhen ne katin e 5 dhe te 6.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest