Shitet Apartament 2+1

 • €75,000
Kinostudio, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1

Kinostudio, Tiranë
 • €75,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P33519
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2.
Apartamenti gjendet ne kryqezimin e rruges se Porcelanit me ate te Oxhakut, ne nje pallat me tulla silikate, buzerruge.
Orientimi veri-juglindje-jugperendim.
Ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit me tarrace te izoluar vitet e fundit.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest