Apartament 2+1 Tek Ali Demi

 • €190,000
Ali Demi, Brryli, Tregu Elektrik, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1 Tek Ali Demi

Ali Demi, Brryli, Tregu Elektrik, Tiranë
 • €190,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 170
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34259
 • ID Prones

Përshkrim

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 17o m2 , organizohet ne 2+1  me hapsira te medha .

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe me te gjitha kushtet ideale per nje jetese komode  .

Apartamenti ndodhet shume prane Unazes, buze rruges Kryesore ne nje pallat te ri te vitit 2002  .

Ndodhet ne katin e 4 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipootekor .

Per me shume  na  kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva