Shitet apartament 2+1 ne rezidencen porcelan 3!

 • €151,000
Porcelan, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1 ne rezidencen porcelan 3!

Porcelan, Tiranë
 • €151,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 116
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43754
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen Porcelan 3!

Rezidenca eshte nje nga projektet me te reja qe po ndertohet ne Porcelan.

Apartamenti qe disponojme ka siperfaqe totale 116.21 m2, siperfaqe neto 97.37 m2 dhe siperfaqe te perbashket 18.86 m2.

Apartamenti organizohet ne ambient ndenje, dy dhoma gjumi, tualt dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 7 te objektit.

Cmimi i shitjes 1300 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
admin_n5e6v7at
 • admin_n5e6v7at

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
admin_n5e6v7at
 • admin_n5e6v7at