APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, KOPSHTI ZOOLOGJIK.

 • €260,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, KOPSHTI ZOOLOGJIK.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €260,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 162
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46415
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 3+1+2 tek kopshti zoologjik.

Apartamenti ka siperfaqe 162 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, depo dhe 2 ballkone.

Pamje e lire e kopshtit zoologjik.

Cmimi eshte 260000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo