Toke per shitje tek Gjiri i Lalzit

  • €99,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Toke per shitje tek Gjiri i Lalzit

Gjiri i Lalzit, Durrës
  • €99,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1000
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35864
  • ID Prones

Përshkrim

Toke me sipefaqe 1000m2 tek Gjiri i Lalzit tek Rrethi i lalzit , Diamondi  .

Toka ndodhet shume prane me rrugen kryesore dhe ka mundesi fantastike per hotel , resort , restorant , longue etj .

Me dokumentacion te rregullt pronesie  .

CMIMI ESHTE OKAZION .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva