Shitet Ambient Komercial tek Ing e Ndertimit

  • €560,000
21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Ambient Komercial tek Ing e Ndertimit

21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Zogu i Zi, Tiranë
  • €560,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 200
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31854
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient komercial prane Inxhinierise se Ndertimit me siperfaqe totale 200 m2  , ne nje nder pallatet me te mira dhe te sapo ndertuara te zones  .

Ambienti eshte i ndare ne dy siperfaqe te ndryshme nje 120 m2 dhe nje tjeter  80m2 .

Ambienti ndodhet ne katin 0 shume parane rruges kryesore me mundesi shume te medha zhvillimi dhe investimi .

Cmimi per m2 eshte 2800m2

Per me shume na kontaktoni .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva