Vile luksoze ne shitje Rezidenca Green Garden, Berzhit!

 • €500,000
Bërzhit, TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje

Vile luksoze ne shitje Rezidenca Green Garden, Berzhit!

Bërzhit, TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
 • €500,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 230
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • 500
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31740
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim vile shume te investuar ne Rezidencen Green Garden, Berzhit.

Siperfaqe trualli e viles eshte 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 230 m2.

Vila organizohet ne 2 kate, ne katin perdhe ndodhet  kopshti, ambient parkimi dhe veranda.

Vila ne katin perdhe ka ambientin e ndenjes, ambientin e gatimit, tualet dhe nje dhome gjumi. Ne katin e dyte  ndodhen 3 dhoma e gjumi dhe 1 tualet.

Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest