SUPER APARTAMENT ME QERA, LIQENI I THATE.

 • €700/muaj
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

SUPER APARTAMENT ME QERA, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 130
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41134
 • ID Prones

Përshkrim

Japim super apartament me qera tek Liqeni i thate, kompleksi Fz.

Apartamenti ka siperfaqe 130 m2 dhe organizohet ne dhome ndenje, kuzhine e vecante, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.

Cmimi eshte 700 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo