Ambient Komercial me qera ne Bllok.

 • €750/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient Komercial me qera ne Bllok.

Ish Blloku, Tiranë
 • €750/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31640
 • ID Prones

Përshkrim

Ambient 2+1 ne zemer te Bllokut .

Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues .

Eshte i pa mobiluar dhe preferohet per ambiente komerciale , biznesi , klinika etj

Ndodhet ne rrugen kryesore , ka shume drite si ambient dhe gjithashtu nje ballkon tek dhoma kryesore  .

Per me shume ju ftojme per nje  vizite ne prone  .

 

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani