Shitet apartament 2+1, Kodra e Diellit

 • €110,000
Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1, Kodra e Diellit

Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Tiranë
 • €110,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 106 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27456
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament 2+1 shume afer me Big Market, ne Kodren e Diellit.

Apartamenti ka siperfaqe totale 106m2 dhe ndodhet ne katin e pare te  nje pallati te ri. Hyrja organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, koridor shperndares, ballkon, tualet, depo(konvertohet ne tualet), oborr ne perdorim.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj