Shitet dublex 4+1 Rezidenca White Tower, Komuna e Parisit.

 • €402,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje

Shitet dublex 4+1 Rezidenca White Tower, Komuna e Parisit.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €402,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 229
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47625
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet dublex 4+1 Rezidenca White Tower, Komuna e Parisit.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 229.3 m2, siperfaqe e katit te pare 105 m2, siperfaqe e katit te dyte 85.4m2 dhe siperfaqe e perbashket 38.2 m2.

Kati i pare organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi dhe ngrenie, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Kati i dyte organizohet ne tre dhoma gjumi dhe dy tualte.

Cmimi i shitjes 1750 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest