Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin Xheluks, Rruga Elbasanit.

 • €199,500
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin Xheluks, Rruga Elbasanit.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €199,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 133
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P45729
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin Xheluks, Rruga Elbasanit.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 133 m2, siperfaqe neto 115 m2 dhe siperfaqe te perbashket 18 m2.

Organizohet ne dhome ndenje + ambient gatimi + ambient ngrenie, nje dhome matrimoniale + garderobe + tualet,  nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi i shitjes se apartamentit 1500 €/m2.

Apartamenti disponon dhe 2 garazhde me cmim 22.000 € secili.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest