Shitet apartament 2+1, Bllok!

 • €210,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1, Bllok!

Ish Blloku, Tiranë
 • €210,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2000
 • Viti Ndërtimit
 • P42607
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 prane Piceri Era ne Bllok.

Apartamenti disponon siperfaqe neto 90 m2.

Organizohen ne dhome ndenje +ambient gatimi, dy dhoma gjumi te bollshme, ballkon dhe tualet.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor.

Cmimi i shitjes 210.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest