APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, OXHAKU.

 • €57,000
Oxhaku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, OXHAKU.

Oxhaku, Tiranë
 • €57,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 55
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39800
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1, tek Oxhaku, prane xhamise Xhura.

Apartamenti ka siperfaqe 55 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Orientim Jug-Perendim.

Cmimi eshte 57000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo