Shitet apartament 1+1 ne Qender

 • €99,000
Qendër, Rruga e Durrësit, Sheshi Avni Rustemi, Tiranë
Tërhequr

Shitet apartament 1+1 ne Qender

Qendër, Rruga e Durrësit, Sheshi Avni Rustemi, Tiranë
 • €99,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 55 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37106
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Qender, prane Piazzes.
Apartamenti ka siperfaqe 55 m2 neto.
Ndodhet ne katin e 4 banim ne pallat te ri me ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet me dritare, ballkon, korridor.
Apartamenti eshte i sapo investuar, dhe shitet i mobiluar.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi eshte 99.000 Euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj