VILE LUKSOZE NE SHITJE TEK VILAT AMERIKANE

 • €800,000
Rruga e Elbasanit, Sauk i Vjetër, Vilat Gjermane, Tiranë
Për Shitje

VILE LUKSOZE NE SHITJE TEK VILAT AMERIKANE

Rruga e Elbasanit, Sauk i Vjetër, Vilat Gjermane, Tiranë
 • €800,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 1450
 • Sipërfaqe ㎡
 • 6
 • Garazhe
 • P36932
 • ID Prones

Përshkrim

Vile fantastike 3 kateshe me pamje fantastike te Tiranes mes ajrit te paster dhe gjelberimit .

Vila ka Siperfaqe trualli prej 773.9 m2 , nga te cilat 204.6m2  siperfaqe e njolles ndertimore , ne total siperfaqe ndertimi  prej 619.2 m2 dhe siperfaqe verande prej 57.1 m2

Vila organizohet ne:

Kati i 1 :Garazh , Holli , Salloni , Kuzhina, veranda dhe tualeti .

Kati i 2 : 3 Dhoma gjumi , 2 tualete , lavanteri , garderobe dhe verande .

Kati i 3 : 1 dhome gjumi , 1 garderobe ,tualet , jacuzzi , 2 oxhaqe , salle ndenjie  dhe verande fantastike me pamje te Parkut Te Liqenit dhe Tiranes .

Oborri : Parkim per 4 makina , Pishine , Barbecue , Kopesht i vogel , Tualet.

Vila Ka sistem Ngrohje Multsplit , Parket Cilesor druri , Dyer Dritare Dopio xham me gaz .

Qetesi , Privaci dhe survejim me kamera 247 .

Eshte dhene me qera per staf ambasadash dhe  perfaqesues nderkombetare.

Disponon dokumetacion te rregullt hipotekor .

Per me shume na kontaktoni  .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva