APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, MOZAIKU.

 • €158,000
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, MOZAIKU.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €158,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 86
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44749
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 3+1+2 ne shitje, tek Mozaiku.

Apartamenti ka siperfaqe 85m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Orientim Lindje-Perendim.

Cmimi eshte 158000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo