APARTAMENT LUKSOZ ME QERA, ISH-BLLOKU.

 • €2,000/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT LUKSOZ ME QERA, ISH-BLLOKU.

Ish Blloku, Tiranë
 • €2,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 157
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P28902
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament luksoz ne zonen e Bllokut.

Apartamenti ka siperfaqe 157 m2 dhe eshte i organizuar ne ambient ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, garderobe dhe ballkon te madh.

Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri te vitit 2019.

I sapomobiluar ne menyre luksoze.

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo