APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, DON BOSKO.

 • €147,000
Don Bosko, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, DON BOSKO.

Don Bosko, Tiranë
 • €147,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39062
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 ne DonBosko, prane shkolles Vace Zela.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me ashensor.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Siperfaqe bruto 120 m2 dhe neto 107 m2.

Orientim Perendim.

Cmimi eshte 147000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo