Jepet ambient biznesi me qera, Qender perballe Parlamentit.

 • €1,300/Muaj
Parlamenti, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet ambient biznesi me qera, Qender perballe Parlamentit.

Parlamenti, Tiranë
 • €1,300/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Tualete
 • 135
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P43841
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient biznesi me qera ne Qender perballe Parlamentit.

Ambienti disponon siperfaqe 135 m2.

Organizohet ne 3 ambiente dhe 2 tualete.

Ndodhet ne katin e 6 te objektit.

Eshte i pershtatshem per zyra.

Cmimi i qerase 1300 € ne muaj bruto.

Disponon dhe garazh ne vleren 120 € ne muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest