AMBIENT PER ZYRE ME QIRA NE MYSLYM SHYR

 • €1,000
Myslym Shyri, Tiranë
Tërhequr

AMBIENT PER ZYRE ME QIRA NE MYSLYM SHYR

Myslym Shyri, Tiranë
 • €1,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42013
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient per zyre me qera ne zonen e Myslym Shyrit, nje nga pallatet me te mire administruara.

Zona te ofron te gjitha facilitetet e duhura per zhvillimin e aktivitetit te biznesit tuaj pasi ndodhet shume prane qendres ne me pak se pese minuta large si dhe dhjete minuta nga blloku si dhe prane institucioneve te ndryshme.

Ambjenti eshte i organizuar ne 3 ambjente pune , ne 2 tualete si dhe ballkon, ne cdo ambjent ka kondisioner.

Ndodhet ne katin e 5-te, ka nje siperfaqe prej 100 m2 total, me 2 ashensore  eshte e investuar deri ne detaje per zyren tuaj.

Mundesi parkimi me cmim extra.

Cmimi i qerase eshte: 1000 euro.

Na kontaktoni per nje vizite ne zyren tuaj te ardhshme!

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo