APARTAMENT 2+1+P NE SHITJE, OASIS RESIDENCE.

 • €139,000
Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1+P NE SHITJE, OASIS RESIDENCE.

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
 • €139,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 94
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P44520
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament bashke me post parkimi tek Oasis residence.

Apartamenti ka siperfaqe 94 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 1350 euro/m2 per aprtamentin dhe 12000 euro posti i parkimit.

Mundesi per blerje posti tjeter parkimi me cmim ekstra.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo