SHITET APARTAMENT 1+1 DHE GARSONIERE NE LUNGOMARE, VLORE.

 • €160,000
Lungomare, Vlorë
Për Shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 DHE GARSONIERE NE LUNGOMARE, VLORE.

Lungomare, Vlorë
 • €160,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42055
 • ID Prones

Përshkrim

SHITET APARTAMENT 1+1 DHE GARSONIERE NE LUNGOMARE, VLORE.

Pozicionohen ne  nje vendodhje fantastike ne Vlore , ne Lungomare.

Apartamentet jane ngjitur me njera tjetren dhe shitjen se bashku.

Kane  nje investim shume i mire duke patur parasysh dhe pozicionin qe ato kane.

Cmimi i shitjes 160,000 euro.

Na kontaktoni per me shume informacione.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko