Jepet me qera ambienti + shitet biznesi

  • €3,500
  • €350/muaj
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Jepet me qera ambienti + shitet biznesi

Komuna e Parisit, Tiranë
  • €3,500
  • €350/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • P25295
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient komercial me tipologji biznesi mense ne rruge kryesore ne Komunen e Parisit. Ndodhet ne katin 0. Ambienti ka siperfaqe te brendshme prej 47 m2 dhe 60 m2 verande ne perdorim. Mund te vendosen 12 tavolina ne hapesiren e brendshme te ambientit dhe 12 tavolina ne verande.

Ambienti jepet me qera 350 Euro ne Muaj (Neto), ndersa biznesi shitet 3500 Euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj