Shitet apartament 1+1 ne golem.

 • €130,000
Golem, Durrës
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 ne golem.

Golem, Durrës
 • €130,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 71
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45846
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Golem.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 70.56 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon pamje fantastike nga deti.

Apartamenti eshte i mire investuar dhe i mobiluar me stil modern.

Cmimi i shitjes 130.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest