Shesim Triplex te Kodra e Diellit!

 • €205,000
Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shesim Triplex te Kodra e Diellit!

Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Tiranë
 • €205,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 170
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28444
 • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga rezidencat me te mira te Tiranes te Kodra e Diellit 1 shesim triplex. Apartamenti ka siperfaqe 170 m2 dhe eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, ambienti i ndenjes, ambienti i gatimit i vecuar, 2 tualete dhe 3 ballkone.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj