Jepet apartament 3+1+2 plus post parkimi tek Komuna e Parisit

 • €850/muaj
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 3+1+2 plus post parkimi tek Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €850/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 143
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46864
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 140m2 tek Komuna e Parisit.

Organizohet ne nje dhome ndenje ,ambient gatimi , 3 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 3 ballkone. Njera nga dhomat e gjumit eshte e kthyer ne studio.

Apartamenti eshte  i arreduar si ne foto dhe ka dhe sistem chiller.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe me parkim  me  cmim extra.

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva