Jepet apartament 2+1+2+Garazhd me qera ne Kinostudio

 • €450/muaj
Kinostudio, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1+2+Garazhd me qera ne Kinostudio

Kinostudio, Tiranë
 • €450/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P37603
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1+2+Garazhd me qera ne Kinostudio, prane Komisariatit te Policise.
Apartamenti ka siperfaqe 120 m2.
Ndodhet ne katin e 3 banim ne kompleks te viteve te fundit.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, garazhd.
Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe jepet i mobiluar.
Cmimi eshte 450 euromuaj me garazhd.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva