Apartament me qera 1+1+ parkim, Rezidenca Kodra e Diellit!

 • €500/muaj
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament me qera 1+1+ parkim, Rezidenca Kodra e Diellit!

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P39543
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 me qira ne zonen Koda diellit ,brenda ne Rezidences 1 ,nje nga rezidencat me luksoze ne Tirane.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ,1 dhome gjumi, 1 tualet i saporinovuar, ballkon.

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe me te gjitha paisjet e nevojshme.

Me nje siperfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 1.

Ne cmim perfshihet dhe 1 vend parkimi.

Cmimi qe apartamenti disponon eshte 500 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko