Jepet apartament 2+1+2 me qira ne Fresk

 • €400/muaj
Fresku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1+2 me qira ne Fresk

Fresku, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 123
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43418
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1+2 me qira ne Fresk

Apartamenti organizohet ne 1 sallon te madh , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamentet ndodhen ne nje zone te qete , prane stacionit te autobusit dhe prane faciliteteve si markete , cerdhe dhe shkolla.

Mundesi marrje e nje posti parkimi me qira me cmim extra 50 euro ne muaj

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva