AMBIENT BIZNESI ME QERA,PROKURORIA E TIRANES

  • €250/muaj
Rruga Mine Peza, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QERA,PROKURORIA E TIRANES

Rruga Mine Peza, Tiranë
  • €250/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 20
  • Sipërfaqe ㎡
  • P29659
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient biznesi me qera tek Prokuroria e Tiranes

Ambienti ka siperfaqe 20 m2.

Totalisht i investuar dhe mobiluar,me kondicioner,Tv,Tel.

I pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko