Jepet Ambient Biznesi me qira, prane Sheshit Willson

Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Ambient Biznesi me qira, prane Sheshit Willson

Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 20 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P30573
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Ambient Biznesi me qira, prane Sheshit Willson, prane Xhangollit dhe Lsi.
Ambienti ka sipefaqe 20 m2,
Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj