APARTAMENT 2+1+2 ME QERA PER ZYRA, ISH-STACIONI I TRENIT.

  • €600/muaj
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA PER ZYRA, ISH-STACIONI I TRENIT.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
  • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 117
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37415
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1+2 per zyra, tek ish-stacioni i Trenit.

Apartamenti ka siperfaqe 117 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Pamje nga rruga kryesore.

Cmimi eshte 600 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo