Loft me qera, Myslym Shyri

Loft me qera, Myslym Shyri

Për Qira

260,000€

950€

  • ff8e814f-eec5-4efe-8388-cd02ae2b33bc
  • bae4f086-abe2-4da2-8f2a-881b50cb44ff
  • a01ee321-15ed-4b65-bc08-9d4c56e0972b
  • 986a0d7d-31da-4981-aa36-a03ed68b9d5e
  • 6686f8da-4713-4015-84c2-14f1b042c814
  • a46c937f-7b81-4a4a-96c1-32e07aeefbbd
  • a6d806ac-8848-459e-aa9a-2cea4ad22acd

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-12494

Dhoma
1
Tualete
1
Sip. jashtme
160 m2
Kati i baneses
6

Përshkrimi

Jepet me qera apartament ne forme Loft-i ne Myslym Shyr. I areduar me arkitekt, e investuar deri ne detaje dhe me verande me pamje fantastile.

Apartamenti ka siperfaqe totale 160m2, ku 80m2 eshte siperfaqe e brendshme e apartamentit dhe 80m2 eshte siperfaqe e verandes. Hyrja eshte totalisht i areduar, me te gjitha elektroshtepiaket e markave me te mira, me sistem ngrohje/ftohje me Chiller, izolim akustik dhe termik.

Loft-i eshte i struktuar ne forme open-space, me ambientin e gatimit, sallonin e ndenjes, dhome gjumi ne ambientin e siperm te apartamentit, tualet, depo dhe verande. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e fundit.

Agjent Nikol Gjergji

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *