Loft me qera, Myslym Shyri

 • €260,000
 • €950/muaj
21 Dhjetori, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Loft me qera, Myslym Shyri

21 Dhjetori, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €260,000
 • €950/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 160 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27098
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament ne forme Loft-i ne Myslym Shyr. I areduar me arkitekt, e investuar deri ne detaje dhe me verande me pamje fantastile.

Apartamenti ka siperfaqe totale 160m2, ku 80m2 eshte siperfaqe e brendshme e apartamentit dhe 80m2 eshte siperfaqe e verandes. Hyrja eshte totalisht i areduar, me te gjitha elektroshtepiaket e markave me te mira, me sistem ngrohje/ftohje me Chiller, izolim akustik dhe termik.

Loft-i eshte i struktuar ne forme open-space, me ambientin e gatimit, sallonin e ndenjes, dhome gjumi ne ambientin e siperm te apartamentit, tualet, depo dhe verande. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e fundit.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj