Collina Verde, Vile ne shitje e tipologjise C

 • €863,000
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje

Collina Verde, Vile ne shitje e tipologjise C

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
 • €863,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 486
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P40894
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile luksoze  ne rezidencen me te re dhe elitare Collina Verde, prane TEG!

Rezidenca ofron kompleks vilash me nje stil unik dhe te dizenjuara me arkitekture qe nderthuret paqesisht me natyren perreth.

Vendodhja mes gjelberimit dhe larg zhurmave ju siguron nje jetese te qete dhe te shendetshme.

Vila eshte e organizuar ne 3 kate.

🏠 Vila është e tipit C

📐 Sipërfaqe totale ndërtimi 352.1 m2
📐 Sipërfaqe parcele 486.2 m2

📌 Kati -1: 119 m2
1. Korridor 12.8m²
2. Shkallë 7.3m²
3. Palester + ndenjje 39m²
4. Tualet 5.4m²
5. Lavanteri 6.2m²
6. Dhomë gjumi 13.7m²
7. Verandë 9.4m²
8. Dhomë ndihmëse 6.6m²

📌 Kati 0: 123 m2
1. Hyrja 2.9m²
2. Korridor 10m²
3. Shkallë 8.2m²
4. Dhomë ndenjje+ngrënie 40.6m²
5. Dhomë gatimi+ngrënie 12.8m²
9. Tualet 3.6m²
10. Paradhomë tualeti 1.9m²
11. Dhomë gjumi 13.9m²
12. Verandë e mbuluar 9.8m

📌 Kati 1: 110 m2
1. Korridor 9.4m²
2. Shkallë 8.1m²
3. Dhomë matrimoniale 18.8m²
4. Garderobë 9.9m²
5. Tualet 10.8m²
6. Dhomë gjumi 1 12.9m²
7. Dhomë gjumi 2 13.9m²
8. Tualet zonë nate 6.1m²
9. Verandë 1 2.2m²
10. Verandë 2 9.8m²

Çmimi i shitjes 870.000€

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj