Apartamente ne shitje ne qytetin e Vlores

Lungomare, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Apartamente ne shitje ne qytetin e Vlores

Lungomare, Vlorë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 136.7
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36366
  • ID Prones

Përshkrim

Disponojme apartamente ne shitje  1+1  dhe 2+1 ne qytetin e Vlores   me cmim kleringu .

Ne zonen  e Ujit te ftohte ndodhen 2 apartamente,

Apartamenti  1+1 ndodhet ne katin e 1 dhe ka siperfaqe te pergjithshme 84m2

Apartamenti 2+1 ndodhet ne katin e 2 dhe ka siperfaqe te pergjithshme 96.4m2

Ne zonen e Radhimes  apartament   2+1 me siperfaqe te pergjithshme 136.72m2

Ne lagjen 1 Maj, Vlore  apartament   2+1 me siperfaqe totale 126.3m2

Ne lagjien 24 Maj,Vlore apartamenti  2+1 me siperfaqe te pergjithshme 82.8m2

 

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle