Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu

 • €142,000
Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
 • €142,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 86
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2022
 • Viti Ndërtimit
 • P43653
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 86m2 tek Rezidenca Turdiu

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti ka orientim fantastik , Komplet jug dhe organizohet i gjithi me korridor shperndares e dalje ne 2 ballkone.

Cdo shkalle ka 3 ashensore dhe shkallet jane te bollshme.

Cilesi shume e mire ndertimi , ndertim i ri , prane akseseve me te gjitha rruget kryesore te hyrjes dhe daljes nga Tirana.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva