Apartament luksoz 2+1,rruga e Kavajes!

 • €200,000
 • €800/muaj
21 Dhjetori, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Apartament luksoz 2+1,rruga e Kavajes!

21 Dhjetori, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €200,000
 • €800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 93
 • Sipërfaqe ㎡
 • P25344
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartamenti/Jepet me qira  2+1 prane rruges se kavajes.Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar Jug-perendim, pallat i ri, apartament i rikonstruktuar totalisht ne 2019 me arkitekt, dritare rehau, elektrike schneider, hidraulike italiane multistrat, kondicioneret mitsubishi me internet, kuzhina super cilesore,parket ac5, 2 banjo (njera me dritare dhe muzike), tv samsung 50 polesh smart seria 8, tv satelit tokesor , internet., 93 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire. Asnjehere e dhene me qera.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj