APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, YZBERISHT.

 • €121,000
Yzberish, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, YZBERISHT.

Yzberish, Tiranë
 • €121,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 167
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39240
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 ne Yzberisht, Misto Mame, prane pallateve Cabej.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.

Ka siperfaqe totale 167 m2 nga te cilat 88.5 m2 eshte siperfaqe e brendshme 12.4 m2 siperfaqe e jashtme dhe 66m2 verande.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, dy ballkone dhe nje verande.

Orientim Jug, Perendim.

Cmimi eshte 121000 euro.

Per me shume na kontakoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo