APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, DON BOSKO.

 • €140,000
Don Bosko, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, DON BOSKO.

Don Bosko, Tiranë
 • €140,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 99
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42234
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2 ne DonBosko, prane shkolles Qazim Turdiu.

Apartamenti ka siperfaqe 99m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Orientim Jug, Perendim.

Cmimi eshte 140000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo