Apartament 2+1+Parkim me qera te rr.Elbasanit

 • €450/muaj
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1+Parkim me qera te rr.Elbasanit

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €450/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P23610
 • ID Prones

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen elitare te Tiranes prane stadiumit Air Albania. Ne nje zone ku te ofron komoditet, fasilitetiet e stc te autobuzave, shkolle, universitet, etj Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, nga ambienti i ndenjes dhe i gatimi, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridori. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Per me teper ju ftoj ne nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj