Shitet Apartament 2+1, tek Rruga Mine Peza

 • €125,000
Qendër, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1, tek Rruga Mine Peza

Qendër, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi, Tiranë
 • €125,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 117 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30373
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1, ne rrugen Mine Peza, prane Komisariatit Policor nr.3.
Apartamenti ka siperfaqe 117 m2 neto.
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, ku njera prej dhomave ka dhe paradhome, me ambientin e ndenjes, dhe me ambientin e gatimit me vete, ballkon te madh, tualet.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest