Apartament 2+1 me qera, Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 me qera, Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 96 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27382
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament me qera tek Kristal Center, ne Komunen e Parisit. Zone shume e mire, me te gjitha fasilitetet ne brendesi te kompleksit.

Apartamenti ka siperfaqe totale 96m2 dhe eshte e organizuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, 2 tualete, ballkon, koridor shperndares. Hyrja ndodhet ne katin e 3 te pallatit me administrim shume te mire.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare