JAPIM ZYRE ME QERA, BULEVARDI ZOGU I.

  • €730/muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

JAPIM ZYRE ME QERA, BULEVARDI ZOGU I.

Bulevardi Zogu i Parë, Tiranë
  • €730/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • P38273
  • ID Prones

Përshkrim

Japim zyre me qera tek Bulevardi Zogu I.

Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues ne rrugen kryesore.

Ka siperfaqe te brendshme 75 m2 dhe organizohet ne 3 ambiente, 1 tualet dhe ballkon.

I rikonstruktuar.

Cmimi eshte 85000 leke duke perfshire dhe taksen.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo