DYQAN NE SHITJE, PRANE PAZARIT TE RI.

  • €250,000
Pazari i Ri, Tiranë
Për Shitje

DYQAN NE SHITJE, PRANE PAZARIT TE RI.

Pazari i Ri, Tiranë
  • €250,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 92.4
  • Sipërfaqe ㎡
  • P43769
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim dyqan ne rrugen Qemal Stafa, prane Pazarit te ri.

Dyqani ka siperfaqe 92.4 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues, shume prane rruges kryesore.

Organizohet ne ambient openspace, ideal per biznese te ndryshme.

Cmimi eshte 250000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo