AMBIENT BIZNESI PER LOKAL ME QERA, TEK STADIUMI DINAMO

Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Libri Universitar, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI PER LOKAL ME QERA, TEK STADIUMI DINAMO

Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Libri Universitar, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 175
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38497
  • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient me qera, tek Stadiumi Dinamo, afer Drejtorise se Pergjithshme te Tatimeve. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.

Ambienti ndodhet ne buze rruge dhe ka nje siperfaqje prej:

  • 70 m2 – ambienti brendshem dhe
  • 105 m2 ambienti i jashtem

Ideal per biznes Bar-Caffe.

Cmimi eshte 1200 € ne muaj.

Mos hezitoni te na kontaktoni!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko