Jepet apartament 2+1+2 me qira tek Rruga e Barrikadave

 • €550/muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Qendër, Rruga e Barrikadave, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1+2 me qira tek Rruga e Barrikadave

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Qendër, Rruga e Barrikadave, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €550/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 112 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36285
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1+2 me qira tek Rruga e Barrikadave, prane Shkolles Lidhja e Prizrenit.
Apartamenti ka siperfaqe 112 m2.
Ndodhet ne katin e 4 ne pallat te ri me ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Apartamenti eshte i investuar dhe jepet i mobiluar.
Orientimi Jug.
Cmimi eshte 550 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo