Shitet Apartament 3+1 Rezidenca Lion Park, Rruga Elbasanit!

  • €945,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 3+1 Rezidenca Lion Park, Rruga Elbasanit!

Rruga e Elbasanit, Tiranë
  • €945,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 270
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40649
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet  apartament 3+1+2 ne Rezidencen Lion Park, ne rrugen e Elbasanit.

Rezidenca ofron nje stil unik arkitekturor me nje vendodhje fantastike prane parkut te Liqenit.

Godina ofron 13 kate banimi, kati 0 njesi komerciale sherbimi dhe 3 kate parkimi.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 270.7 m2, siperfaqe neto 202,15 m2, siperfaqe ballkone 31.56 m2 dhe siperfaqe te perbashket 37 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, tre dhoma gjumi, dy tualete, depo dhe ballkone.

Apartamenti eshte i perfunduar.

Cmimi i shitjes 3500€/m2.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare