APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, PEZE.

 • €600/muaj
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, PEZE.

 • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • P37624
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament ne Peze.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile dhe ka siperfaqe 120 m2, dhe 450 m2 oborr.

Organiohet ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine, papafingo, ballkon dhe dy tualete.

Vendparkimi per 3 makina.

Cmimi eshte 600 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo